Микулинецьке пиво
   
Новинки
Запрошуємо на екскурсії

ТОВ «Микулинецький Бровар» використовує альтернативні типи палива, а саме солом’яні брикети.

restoran restoran
restoran restoran

Солом’яні брикети виготовляються на своєму господарстві в с. Ласківці, яке розташоване за 45 км. від ТОВ «Микулинецький Бровар». Солома, як сировина для виготовлення брикетів збирається на полях ТОВ «Ласківецький Бровар». Під час збору урожаю, зокрема пшениці, ріпаку солома тюкується у великі тюки (болоти), котрі завозяться до місця складування. Процес виготовлення солом’яних брикетів повністю автоматизований. Виготовлені брикети транспортуються на завод, які пізніше засипаються в бункер, з якого шнеком подаються у котел. Таким чином ТОВ «Микулинецький Бровар» використовує альтернативні види палива для економії природнього газу.


ТОВ "Микулинецький Бровар" запрошує в Микулин Бровар, ресторан ,Паб.

restoran restoran
restoran restoran

Відвідати Ресторанний комплекс Микулин Ресторан20-21 серпня 2014 року в Києві відбулося засідання міжнародного журі XVІІ Міжнародного конкурсу пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод. Ми Отримали Золоту Медаль - За високу якість темного пива; ГРАН-ПРІ за найвищу якість світлого пива Преміум 2014 року "Медове" та "Тернове Поле".

nagoroda_1 nagoroda_2 nagoroda_3 nagoroda_4


ТОВ "Микулинецький Бровар" запрошує на екскурсіїМикулинецький пивзавод запрошує всіх бажаючих на екскурсії, на яких Ви зможете на власні очі побачити як виготовляють хмільне золото України - Микулинецьке пиво.


Також тут Ви побачите сучасне обладнання від відомих світових виробників, поспілкуєтесь з Микулинецькими пивоварами, продегустуєте продукцію ТОВ "Микулинецький Бровар" і просто гарно проведете час.


Запис проводиться за телефоном 0503791444

Будемо раді бачити Вас на нашому підприємстві.ВІДЕОФІЛЬМ ПРО МИКУЛИНЕЦЬКЕ ПИВОТроє кращих дистрибюторів відвідали лицарський турнір Kaltenberg.


Цілий місяць кожного року замок Kaltenberg перетворюється в серце найбільшого в світі лицарського турніру "Kaltenberger Ritterturnier". Відвідувачі із захаопленням спостерігають за різноманітними трюками блазнів, коней та вершників, які знімаються в голівудських фільмах. Більше 100 000 відвідувачів на рік спостерігають захоплюючі бої, барвисту атмосферу середньовічного світу, про те з усіма зручностями сучасного життя.


Цього року на лицарському турнірі побували троє наших кращих дистрибюторів пива "KALTENBERG SPEZIAL", ними виявилися:

Павленко Олександр м. Одеса, Гудзоватий Андрій м. Львів, Яріш Роман м. Тернопіль.


Також вони відвадали замок "Нойшванштайн", який був збудований предком Принца Люітпольда Фон Байерна - королем Людвігом II Баварським. Відвідувачі булли вражені красою Мюнхена та відвідали пивний сад, де мали змогу скуштувати всі сорти пива Kaltenberg.

Переглянути галерею


Ми раді презентувати на ринку України новинку - Королівське Баварське пиво Кальтенберг.


Пиво Кальтенберг виготовлене в Україні микулинецькими пивоварами ТОВ «Микулинецький Бровар», на Тернопільщині по ліцензії Його Королівської Високості Принца Люітпольда фон Байерна пивоварні Кальтенберг, що в Баварії.


Це пиво виготовлене згідно з законом «Про чистоту пива», що його видав прадід ЙКВ Принца Люітпольда фон Байерн – Вільгельм IV у 1516 році. Згідно з цим законом, пиво повинно варитися виключно з солоду, води і хмелю.


Протягом багатьох віків королівська баварська сім’я вважала своїм обов’язком зберігати та забезпечувати якість пива в Баварії.


ЙКВ Принц Люітпольд фон Байерн слідує традиціям своєї сім’ї, використовуючи традиційну методику виробництва і сімейну рецептуру, продовжує варити королівське баварське пиво в замку Кальтенберг. Його сім’я займається пивоварінням з 1260 року. І вона також управляла Баварією 738 років.


Пивоварня Кальтенберг в Баварії, що в Німеччині, є Батьківщиною всього королівського баварського пива. Цей замок є також резиденцією ЙКВ Принца Люітпольда фон Байерн, який особисто контролює якість цього пива. www.kaltenberg.com


Пиво Кальтенбер яке виготовлено в Микулинцях є найвищої якості і повністю відповідає усім якостям баварського пива Кальтенберг. Ми надіємось що це достойне пиво знайде своїх поціновувачів в Україні та за її межами.


Скачати Буклет


   
   Студія веб-дизайну 'НІРВАНА'  
Живе пиво

Пивоварня “Бровар”, – це єдина пивоварня на Україні, яка варить живе непастеризоване пиво, зберігаючи стару класичну схему пивоваріння, використовуючи при цьому власну екологічно чисту, натуральну сировину.

Живе пиво
Наш асортимент

Завод виготовляє 17 сортів пива серед яких: екслюзивна продукція – спеціальні сорти пива - “Тернове поле”, “Елітне”, “Вища проба”, ліцензійне королівське баварське пиво KALTENBERG SPEZIAL та ліцензійне чеське пиво KORUNA CESKA.

Наш асортимент