Микулинецьке пиво
   
Наше пиво

З моменту створення ТОВ «Микулинецький Бровар» керівництво і технологи поставили мету – виготовляти тільки натуральний продукт високої якості, конкурентноспроможний. На найсучаснішому обладнанні ми виготовляємо тільки «живе» - непастеризоване пиво. Кожен сорт пива є унікальним, має свою історію і розроблений нашими технологами. При витовленні кожного сорту пива ми дотримуємося класичної схеми та чіткої послідовності, закладеної в рецептурі.

Споживачам ми пропонуємо широкий та різноманітний асортимент продукції, і кожен любитель цього напою може віднайти свій улюблений сорт. Завдяки тому, що у нас є власна солодовня, яка виготовляє різні види солоду, ми можемо випускати як світлі сорти пива, так і темні, а також і унікальні, як, наприклад, «Пшеничне-Біле». На даний час, для любителів Микулинецького пива ми пропонуємо 17 різних сортів:
   
   Студія веб-дизайну 'НІРВАНА'  
Живе пиво

Пивоварня “Бровар”, – це єдина пивоварня на Україні, яка варить живе непастеризоване пиво, зберігаючи стару класичну схему пивоваріння, використовуючи при цьому власну екологічно чисту, натуральну сировину.

Живе пиво
Наш асортимент

Завод виготовляє 17 сортів пива серед яких: екслюзивна продукція – спеціальні сорти пива - “Тернове поле”, “Елітне”, “Вища проба”, ліцензійне королівське баварське пиво KALTENBERG SPEZIAL та ліцензійне чеське пиво KORUNA CESKA.

Наш асортимент